Kullanım Koşulları

www.mercandedearthouse.com Kullanım Koşulları

1. Şartlar
https://www.mercandedearthouse.com adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı kabul edersiniz ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.
Aşağıda yasal zorunluklarımızı teyit ettiğimiz şartları bula bilirsiniz.
Mesafeli Satış Sözleşmesi , Teslimat ve İade Şartları , Gizlilik Politikası
Bu şartların her hangi birine katılmıyorsanız veya yasal olarak kullanmaya yetkili değilseniz. Bu siteyi kullanmanızı ve size yardımcı olması için bir büyüğünüze danışmayı öneriyoruz. Bu web sitesinde bulunan materyaller geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı
Yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için www.mercandedearthouse.com web sitesinde bulunan bilgi ve/veya yazılımın (işbu metinde “materyal” olarak anılacaktır) bir kopyasını geçici olarak indirmek için izin verilir. Bu izin yalnızca www.mercandedearthouse.com tarafından bildirilen şartlarda kullanım lisansı verildiği anlamına gelip, diğer lisansların devri ve/veya ünvan devri sonucunu doğurmaz. Bu lisans uyarınca işbu madde devamında yazılı işlem ve hakları kullanamazsınız: materyalleri değiştirmek veya kopyalamak, materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya kamuya açık bir teşhir için (ticari veya ticari olmayan) kullanmak. www.mercandedearthouse.com internet sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı derhal açma ve/veya tersine çevirme girişiminde bulunmak, materyallerden telif hakkı ve/veya diğer tescilli notları çıkarmak veya materyalleri bir başkasına devretmek ve/veya herhangi bir başka sunucudaki materyalleri “aynalamak”.
Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak sonlandırılır veya www.mercandedearthouse.com tarafından gerekli görülen durumlarda ve herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. Bu materyallere dair kullanım lisansının herhangi bir şekilde sonlandırılması veya bu lisansın feshi hallerinde nezdinizde bulunan indirilmiş materyalleri elektronik ve/veya basılı olarak imha etmeniz gerekmektedir.
3. Feragatname
www.mercandedearthouse.com internet sitesinde yer alan materyaller bu web sitesinde belirtilen şekilde olduğu gibi sağlanmaktadır. www.mercandedearthouse.com, herhangi bir şekilde ima etmiş olsa dahi hiçbir garanti vermez ve işbu sözleşmeyle örtülü garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya diğer hakların ihlal edilmemesi gibi diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder.
Ayrıca, www.mercandedearthouse.com, web sitesinde yer alan materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili veya bu materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili başka hiçbir şekilde garanti vermez veya beyan etmez.
4. Sınırlamalar
www.mercandedearthouse.com veya tedarikçileri; hiçbir koşulda www.mercandedearthouse.com internet sitesinde bulunan materyallerin kullanılmasından ve/veya kullanılmamasından doğacak zararlardan ve/veya bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir veri ve/veya kar zararı ve/veya iş kesintisinden, www.mercandedearthouse.com veya www.mercandedearthouse.com yetkili temsilcisine bu tür bir hasar olasılığı yazılı veya sözlü olarak bildirmiş olsa dahi, sorumlu tutulamaz.
5. Materyallerin doğruluğu
www.mercandedearthouse.com. web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotografik hatalar içerebilir. www.mercandedearthouse.com, web sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmemektedir. www.mercandedearthouse.com, web sitesinde bulunan materyallerde herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın dilediği zaman değişiklik yapabilir. Ancak www.greenpettion.com materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.
6. Bağlantılar
www.mercandedearthouse.com, web sitesine bağlı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin www.greenpettion.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı münhasıran kullanıcının sorumluluğundadır.
7. Değişiklikler
www.mercandedearthouse.com, bu hizmet şartlarını web sitesi için herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Bu web sitesini kullanarak güncel hizmet şartlarına bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız.
8. Geçerli Yasa
Bu koşullar ve bu koşullar sebebi ile doğacak uyuşmazlıklarda yargı görev ve yetkisi münhasıran T.C. yasalarına göre belirlenir.
Bu koşullar 1/1/2021 tarihinden itibaren geçerlidir.
9. Şirket Bilgileri
Şirket Adı : Argos Kültür Sanat Tanıtım Organizasyon Ticaret A.Ş. ye aittir.
Adres : Levazım Mah. Koru Sok. Zorlu Center No:2 Daire: 354-355